WYNAJEM - FRYDERYKA 24os

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 350,00 zł 350.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: WYN-FRYDER_24

Opis

WYNAJEM
FRYDERYKA na 24 osób

FRYDERYKA słynny fason produkowany od 1936 roku. Ponadczasowy bestseller i legenda. Śnieżnobiała zastawa o barokowej formie z charakterystycznym reliefem przedstawiającym symboliczne motywy roślinne. W Polsce uznana za esencję klasycznej elegancji, prestiżu i delikatności.

 ZESTAW OBIADOWY 24 osobowy składa się z 117 elementów:

 • 24x talerz obiadowy - średnica 24 cm 
 • 24x talerz głęboki do zupy - średnica 22,5 cm, pojemność 250 ml
 • 24x talerz deserowy - średnica 18 cm
 • 4x miska - średnica 23 cm, pojemność 800 ml
 • 2x rawiera - 14 cm x 25 cm
 • 4x półmisek owalny - 22 cm x 33 cm
 • 3x półmisek owalny - 20 cm x 29 cm
 • 3x salaterka okrągła- średnica 13 cm
 • 2x sosjerka na podstawce - pojemność 450 ml
 • 2x waza do zupy - pojemność 3 litry
 • cukiernica
  Oraz dodatkowo 24x szklanka HARMONY Krosno 

 

  

Podana cena, jest ceną wynajmu zestawu na weekend - od piątku wieczorem do poniedziałku rano.
Dostawa jest darmowa na obszarze do 30 km od siedziby firmy. Dalszy dojazd jest wyceniany indywidualnie.  

Jeśli chcesz wynająć ten wariant, odezwij się do nas na adres info@kobaltwzornictwo.pl
Podaj w mailu dane: którą zastawę i kiedy chcesz wynająć a także gdzie mamy ją dowieźć.
Odpiszemy na każde zapytanie.

 

REGULAMIN WYNAJMU:
Ogólne Warunki umowy wynajmu zastawy stołowej (zwanej dalej zastawą) zawieranej pomiędzy firmą KOBALT POLSKIE WZORNICTWO SZYSZKO ANNA (zwaną dalej dostawcą) a osobą wynajmującą (zwaną dalej klientem), stanowią każdorazowo, integralną część umowy najmu. Zastawa stołowa będąca przedmiotem wypożyczenia jest własnością firmy KOBALT POLSKIE WZORNICTWO SZYSZKO ANNA.

ZASADY WYNAJMU:
1.Klientem może być osoba lub firma, która zaakceptuje regulamin wypożyczalni oraz podpisze umowę wynajmu.
2.Umowa wynajmu zawierana jest pisemnie w chwili przekazywania zastawy.
3.W celu zawarcia umowy konieczne jest złożenie zapytania drogą mailową, telefoniczną lub poprzez wiadomość prywatnej na serwisie facebook/instagram. Dostawca potwierdzi taką możliwość w wiadomości zwrotnej, podając wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu.
4.Rezerwacja sprzętu następuje po złożeniu zamówienia drogą elektroniczną oraz odpowiedzi zwrotnej potwierdzającej warunki wynajmu. Konieczna jest również wpłata zaliczki w wysokości 20% kwoty wynajmu.
5.O braku dostępności zastawy w wybranym terminie klient jest informowany jak najszybciej, wypożyczalnia może przedstawić możliwość wynajmu innej zastawy tej samej klasy.
6.W przypadku braku potwierdzenia zamówienia, dostawca nie gwarantuje dostępności sprzętu.
7.Usługa transportu jest darmowa na obszarze nie większym niż 30 km od siedziby firmy dostawcy mieszczącej się na ul. Sosnowej 42 w Milanówku (05-822). Kwota za dostawę zastawy na odległość większą niż 30 km jest ustalana indywidualnie. 
8.Realizacja zamówienia następuje po podpisaniu umowy oraz podpisaniu informacji o zapoznaniu się z Regulaminem wypożyczalni.
9.Osoba odbierająca zastawę, zostanie poproszona o potwierdzenie ilości elementów. Klient podpisując dokument wypożyczenia potwierdza, iż otrzymał kompletną zastawę, w dobrym stanie technicznym. 
10.Dopłata 80% kwoty za wynajem zastawy jest pobierana na podstawie faktury bądź paragonu w chwili przekazania zastawy.
11.Okres wynajęcia jest ustalany z góry, informacje na temat terminu odbioru opisane są w umowie.
12.Opóźnienie terminu zwrotu zastawy jest możliwe wyłącznie po konsultacji telefonicznej z dostawcą. Dostawca zastrzega sobie prawo naliczenia dodatkowych opłat w zależności od wydłużenia czasu wynajmu.
13.Odstąpienie jest możliwe nie później niż 48h. przed umówioną dostawą, skutkuje utratą wpłaconej zaliczki. Odstąpienie od podpisanej umowy oraz ewentualne odstępstwa od tej umowy wymagają formy pisemnej.
14.Klient ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wypożyczoną zastawę od momentu odbioru do chwili oddania zastawy i zobowiązuje się do dbania o własność dostawcy.
15.Klient zobowiązuje się zwrócić zastawę w takim samym stanie technicznym jak w chwili wypożyczenia w terminie zawartym w umowie.
16.Klient ponosi odpowiedzialność za niestandardowe zużycie oraz zniszczenie zastawy. W przypadku uszkodzeń, braków lub całkowitego zniszczenia kompletu naliczona
zostanie opłata zgodnie z cennikiem braków i uszkodzeń.
17.Wszelkie reklamacje dotyczące stanu zastawy są rozpatrywane w momencie odbioru zastawy przez dostawcę. Zgłoszenia uszkodzeń po wynajmie traktowane jest jako szkoda występująca z winy najemcy.
18.Inne kwestie nie zawarte w regulaminie regulują przepisy prawa cywilnego.
19.Elementy zastawy, mogą nosić drobne ślady użytkowania.
20.Firma KOBALT POLSKIE WZORNICTWO SZYSZKO ANNA nie ponosi odpowiedzialności za skutki niewłaściwej eksploatacji zastawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl